Akademie IDU

  | ©

Akademie IDU je vzdělávacím programem na zvyšování dovedností (strategické plánování, marketing, leadership, fundraising, projektové řízení, kreativní myšlení) nezbytných pro efektivní řízení kulturních organizací.

 

Uvědomujeme si složitost a nejistotu současné situace a jsme připraveni ji zohlednit v letošním programu. Přečtěte si aktualizovanou výzvu, kterou jsme prodloužili do 22. 1. 2021!

Otevíráme vzdělávací program Akademie IDU 2021 pro kulturní manažery, který vás provede plánováním v současné krizové situaci, zaměří se na strategické myšlení a leadership. Zohlední práci týmů v online prostoru včetně jejich motivace a kontroly. Program se bude konat ve třech dvoudenních blocích od února do června, pod vedením lektorů a koučů budete hledat strategické řešení stávající situace i plán do budoucna.

Kurz je určen vedoucím pracovníkům (ředitelkám/ředitelům) kulturních organizací, kteří chtějí pracovat na definování a dosahování cílů svých organizací. Předpokladem účasti je, aby se vaše organizace nacházela ve stavu vhodném pro plánování, tedy chtěla svůj stávající stav změnit a hledat způsoby, jak změny dosáhnout. Pro nastavení stability vaší organizace i v době krize, schopnost rozvíjet umělecké nápady či síťovat se na mezinárodní úrovni potřebujete vědět, kdo přesně jste, co a pro koho děláte a kam směřujete. To vám pomůžeme pojmenovat ve formě strategického, eventuálně krizového plánu.

Vybraní účastníci budou během tří dvoudenních workshopů a dvou individuálních konzultací (on i offline) kontinuálně pracovat na řešení konkrétních úkolů, které povedou k vypracování celkového strategického plánu vaší organizace.

Výzva ke stažení, obsahuje podrobnější informace, termíny i odkaz na přihlášku:

stáhněte si zde

 

Cena programu Akademie IDU: 14 500 Kč (včetně DPH)
Přihlaste se do: 22. ledna 2021
Výsledky budou vyhlášeny do: 29. ledna 2021

Program je určený pro ředitele kulturních organizací, kteří potřebují vytvořit strategický plán.

 

Předchozí ročníky Akademie Institutu umění

Související akce

zobrazit další

Kontaktní osoba

  | ©

Anna Vondráčková

Akademie IDU

+420 732 989 294
anna.vondrackova@idu.cz
 

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

#Kulturavkaranténě

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.