Profesní růst

  | ©

Zvyšujeme dovednosti a kompetence důležité pro lepší fungování organizací i uplatnění jednotlivých umělců. Usilujeme o šíření trendů a příkladů dobré praxe. Napomáháme sdílení informací a spolupráci mezi jednotlivými obory a oblastmi, organizacemi i jednotlivci. Přispíváme k advokacii kulturněpolitických témat. Usilujeme o emancipaci kulturního sektoru a lepší postavení kultury v ČR.

Máte podnět na setkání? Obraťte se na nás.

Jako kulturní organizace se můžete přihlásit na Akademii Institutu umění zaměřenou na zvyšování klíčových dovedností kulturních pracovníků (například management, marketing, fundraising, leadership).

Sledujte a přijďte na naše akce pod značkou Střed zájmu, které jsou přístupné odborné veřejnosti a zaměřují se na šíření trendů a příkladů dobré praxe především z oblasti kulturní politiky. Již od r. 2013 se např. věnujeme tématu práce s publikem ve spolupráci s Kanceláří Kreativní Evropa.

Pořádáme profesní setkání s účastí zahraničních lektorů, přednášejících a dalších osobností světového divadla, tance a dalších oborů scénických umění v rámci projektů Noc divadel, Create to Connect nebo PACE.V4.

V oblasti hudby pořádá naše proexportní hudební kancelář SoundCzech workshopy pro profesionální hudebníky. Pro kreativní hudební výchovu dětí jsme realizovali projekt České ucho. V oblasti literatury nabízíme překladatelskou dílnu ViceVersa.

Díky našim vzdělávacím programům:

  • si zvýšíte kvalifikaci,
  • rozšíříte si obzory,
  • setkáte se s kolegy,
  • společně dospějeme k cíli.  

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Odebírejte náš newsletter

Mějte přehled o všem, co se děje ve světě kultury.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů. Před přihlášením si přečtěte podmínky zpracování zde.