Search Inside Yourself (SIY)

  | ©

Zveme vás na online Kurz emoční inteligence - Search Inside Yourself pod vedením Ireny Swiecicki, certifikované lektorky Search Inside Yourself Leadership Institutu.

Online workshop proběhne na platformě Zoom. Připravili jsme pro Vás interaktivní náplň, vyzkoušíte si jednotlivé techniky, a budete mít příležitost sdílet své zkušenosti s lektorem. Se spoluúčastníky je budete moci komentovat v malých skupinách či dvojicích tak, aby pro vás byly co nejvíce využitelné v praxi.

Program postavený na neurovědách a přímo vytvořený světovými neurovědci trénuje dovednosti spojené s emoční inteligencí. SIY zvyšuje sebe-uvědomění, empatii, komunikační dovednosti a odolnost. To vše podporuje schopnost vytvářet pozitivní emoční a mentální stavy a můžeme se stát i zdrojem inspirace pro kolegy a klienty. SIY trénuje rovněž dovednosti, které vedou k udržení vysoké výkonnosti, dobré spolupráci a efektivnímu vedení. 

Kurz zahrnuje sezení zaměřená na všímavost (mindfulness – disciplína zabývající se tím, jak být co nejvíce přítomný), sebe-uvědomění (porozumění našim myšlenkám, emocím a zvykům), sebe-ovládání (obratné nakládání s našimi impulsy a reakcemi), motivaci (sladění se s našimi hodnotami a jejich propojení s prací), empatii (porozumění pocitům a zkušenostem druhých) a vedení / leadership (vliv s laskavostí).

Všímavost a emoční inteligence jsou dovednosti, které vám pomohou:

  •  Zažívat lepší pocit ze života (tzv. well-being), zvýšit odolnost a lépe zvládat stres.
  • Zlepšit výkonnost, spolupráci a empatii.
  • Zvýšit efektivitu a kapacitu pro schopnost se dobře rozhodovat. 
  • Rozvinout inovativní a kreativní myšlení.

Kapacita workshopu je omezená, Vaše registrace je platná až po uhrazení platby (pokud bude volná kapacita k dispozici, lze se přihlásit do 18. listopadu 9:00).

Harmonogram kurzu

středa - 18. 11. / 9:30 - 11:30
pátek - 20. 11. / 9:30 - 11:30
středa - 25. 11. / 9:30 - 11:30
pátek - 27. 11. / 9:30 - 11:30
středa - 2. 12. / 9:30 - 11:30
pátek - 4. 12. / 9:30 - 11:30
pátek - 8. 1. 2021 / 9:30 - 10:30

Pro více detailů o SIY workshopu v angličtině klikněte zde. Pro více informací o organizaci SIYLI v angličtině klikněte zde. Program vznikl ve společnosti Google.

Workshop povede Irena Swiecicki, certifikovaná lektorka Search Inside Yourself Leadership Institutu (SIYLI). 

Kurz je veden v češtině a také hlavní prezentační materiály dostanete v češtině. Další doprovodné materiály jako například test emoční inteligence před a po kurzu, nebo 28 denní inspiračniípodněty jsou zasílány z amerického SIYLY institutu mailem v angličtině. V případě potřeby můžete použít google překladač.

Irena Swiecicki po absolvování činoherní režie pracovala jako režisérka v Činoherním studiu, v Divadle Komedie, Alfredovi ve dvoře, spoluzakládala NoD. Roku 2003 změnila profesi a od té doby proškolila více než 20 000 osob z celé ČR i zahraničí. Je garantkou Akademie IDU, pro kterou od jejího začátku vytváří obsah. Je certifikovanou lektorkou programu SIY a řady dalších mezinárodních programů. Je certifikovanou koučkou dvou dlouhodobých koučovacích výcviků zaměřených na osobní i pracovní rozvoj. Více o jejích aktivitách na www.paramita.cz

-----

Informace o dalších akcích pro veřejnost pořádaných Akademií IDU najdete zde.

Typ akce

Workshop

Datum a čas

18. 11. 2020 0:00 - 8. 1. 2021 0:00

Místo

Online - odkaz vám bude zaslán na email po registraci.

Vstupné

Informace jsou dostupné po vyplnění registračního formuláře.

Registrace

Zde vložte svůj e-mail a my vám zašleme veškeré podrobnosti o konání kurzu.

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

#KulturouzaUkrajinu

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.