Jak řídit velké kulturní projekty

  | ©

Moderní doba přináší efektivní metody spolupráce při činnosti neziskových a kulturních organizací. Projektové řízení, strategické plánování, time management, supervize, profesionalizace a co si můžeme odnést z řízení velkých projektů nadnárodních firem?

KURZ MUSEL BÝT PRO NEMOC ZRUŠEN!

To jsou oblasti, kterým se Lukáš bude věnovat v rámci svého workshopu. První část bude věnována příkladům z jeho vlastní zkušenosti s řízením nadnárodních projektů pro společnost Red Bull a zároveň řízením neziskových projektů v ČR. Během workshopu představí nástroje, se kterými pracuje a postupem nastavování funkčních procesů při implementaci projektů. Prostor bude věnován i tvorbě samotné strategie a celkovému nastavení projektu/organizace. V druhé části workshopu si budou moci účastnici vše vyzkoušet a aplikovat na svůj vlastní projekt.  

Před samotným workshopem vám bude zaslán dotazník, díky kterému bude workshop zaměřen na témata, která pro vás budou relevantní.  

Nákup vstupenky

Kurz lektorsky povede Lukáš Černý. Lukáš již při studiu vysoké školy začal působit jako projektový manažer mezinárodních projektů ve více než 50 zemích pro centrálu společnosti Red Bull a založil svoji první firmu – Silent Disco Česká republika. Byl spoluzakladatelem akce Korzo Národní a spolku Díky, že můžem, ve kterém působil do roku 2021 jako jeho předseda. V roce 2019 koordinoval oslavy 30. výročí sametové revoluce v Praze v rámci platformy Festival Svobody. V současnosti se věnuje vedení firmy Space Makers s.r.o., se kterou realizuje hybridní eventy na inovativních digitálních platformách pro velké značky z celého světa a za poslední dva roky zrealizoval více jak 100 virtuálních světů. Je manažerem koordinačního týmu kandidatury Českých Budějovic na titul Evropského hlavního města kultury v roce 2028, se kterým postoupili společně s Broumovem do finálního kola soutěže.

Akce bude trvat 4 hodiny.

ZMĚNA TERMÍNU - WORKSHOP BYL Z TERMÍNU 23. KVĚTNA PŘESUNUT NA 25. ZÁŘÍ!

FB event


Workshop pořádá Akademie IDU, vzdělávací program na zvyšování dovedností (strategické plánování, marketing, leadership, fundraising, projektové řízení, kreativní myšlení) nezbytných pro efektivní řízení kulturních organizací. Všechny aktuálně pořádané kurzy najdete na webu Akademie IDU.

ZDE

 

 

Typ akce

Workshop

Datum a čas

25. 9. 2023 10:00

Místo

Institut umění – Divadelní ústav, Nekázanka 16, Praha 1

Vstupné

480,-

Oddělení

Institut umění

Kontaktní osoba

  | ©

Barbora Slaběňáková

Asistentka, Akademie IDU

+420 226 522 068
barbora.slabenakova@idu.cz

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.