Přihlaste se na Akademii IDU 2019! Uzávěrka je 10. března 2019

  | ©

Otevíráme další ročník vzdělávacího programu Akademie IDU pro kulturní manažery, který je zaměřen na rozvoj klíčových dovedností pro řízení kulturních organizací. Tématy letošního ročníku jsou kreativní myšlení, strategické myšlení, strategie budování značky, leadership, finanční řízení či fundraising. Program se koná od dubna do listopadu 2019 v Brně a Praze.

Jste ve vedoucí pozici kulturní organizace? Chcete zlepšit její řízení? Stojíte na rozcestí a přemýšlíte, jak svou organizaci rozvíjet? Přihlaste se do Akademie IDU!

Kurz se skládá ze tří přednášek, šesti workshopů a společného závěrečného setkání. Zatímco přednášky budou otevřeny širší veřejnosti, během workshopů budeme pracovat v menších skupinách. Účastníci mohou kontinuálně pracovat na řešení konkrétních cílů svých organizací podle úkolů, které si předem stanoví. Každá organizace nominuje dva účastníky: hlavního manažera a specialistu či kolegu pro dané téma. Hlavní manažer se zavazuje k účasti na všech akcích programu.

Výzvu se všemi informacemi najdete ZDE, veškeré informace o programu Akademie IDU naleznete TADY.

Pokud si nejste jistí, zda je tento program určený pro Vás, seznamte se s Akademií IDU 27. 2. na přednášce a workshopu Jak se vede kulturní organizace? Přednáší Irena Swiecicki a Petr Pouchlý, moderuje Sasha Michailidis, o své zkušenosti se s vámi podělí absolventi Akademie IDU i aktéři kulturní politiky. Vstup je zdarma, registrace ZDE. 

 

 

Publikováno

11. 2. 2019

Sdílejte

Sledujte náš facebook

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

#Kulturavkaranténě

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.