Přihlaste se na festivalovou školu Arts Managementu!

  | ©

Projekt MÍSTA ČINU v rámci festivalu 4+4 dny v pohybu vyhlašuje výzvu na čtyřdenní festivalovou školu od 10. do 13. 10. 2018.

Festivalová škola je určena studentům, umělcům a zástupcům organizací působící v oblasti kultury. Cílem festivalové školy je nabídnout účastníkům sérii přednášek a workshopů renomovaných odborníků z různých oblastí umělecké produkce (fundraising, právo, sebeprezentace, marketing, osobní rozvoj, koučink, zpětná vazba projektů účastníků, ad.). 

Festivalová škola nabízí unikátní příležitost pracovat ve skupině 25 vybraných účastníků formou workshopů, přednášek, diskusí a společného sdílení. Součástí školy je společná návštěva večerních festivalových programů a možnost nahlédnout do zákulisí organizace mezinárodního festivalu na netradičním místě (mj. setkání s umělci českých premiér a s organizátory festivalu).

Lektoři, na které se můžete v letošním roce těšit:

Veronika Bednářová, Pavlína Fechterová, Sodja Zupanc Lotker, Magdalena Špačková, David Kašpar, Martin Hudeček, Václav Kuneš, Jan Školník, Jiří Sulženko, Denisa Václavová.

Podmínkou je 100% účast na všech akcích školy a součástí nabídky je rovněž možnost návštěvy festivalu (české premiéry, zahraniční premiéry, procházky, ad.).

Poplatek za účast ve festivalové škole včetně vstupenek na představení je 1500 Kč s tím, že organizátor požaduje zálohu ve výši 1 000 Kč nejpozději do 15. září 2018.

Výběr účastníků provede organizátor a výsledky oznámí všem zájemcům do 31. srpna 2018.

Termín uzávěrky přihlášek je 22. srpna 2018.

Více informací na: www.ctyridny.cz

Kontakt: Nikola Böhmová > produkce > n.bohmova@icloud.com

(v případě urgentních dotazů volejte tel.: 777 305 957 Markéta Černá)

Přihlásit se můžete prostřednictvím webového formuláře ZDE

 

Publikováno

11. 7. 2018

Sdílejte

Sledujte náš facebook

Partneři

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

#Kulturavkaranténě

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.