Rozvoj kulturních projektů - workshop

  | ©

Pracujete projektově? Žádáte o granty? Chcete se zdokonalit? Přijďte na workshop, jehož obsahem bude detailní rozpracování konkrétního či imaginárního projektu ať už za účelem podání žádosti o grant či jeho realizace. Workshop se koná ve čtvrtek 31. října 2019 od 10 do 16 hodin s pauzou na společný oběd v Centru uměleckých aktivit Impuls, Hradec Králové, Tomkova 139/22 (zadní vchod Galerie moderního umění).

Budeme pracovat metodou BMG (business model generation). Nebudeme z kultury vytvářet podnikání, pouze si vypůjčíme model, který se dobře osvědčil. Tuto metodu jsme přizpůsobili kulturnímu prostředí. Budeme definovat cíle, cílové skupiny, aktivity, partnery, komunikaci a propagaci, finanční zdroje.

Workshop pořádá Impuls Hradec Králové, centrum uměleckých aktivit v rámci nového vzdělávacího cyklu pro kulturní manažery v regionu ve spolupráci s Akademií IDU (Institut umění – Divadelní ústav).
 

Lektorky:

Magdalena Müllerová pracuje od roku 2009 v Kanceláři Kreativní Evropa při Institutu umění – Divadelním ústavu. Propaguje program Kreativní Evropa v České republice, konzultuje záměry mezinárodních kulturních projektů a hledá možnosti jejich financování. S Evou Žákovou iniciovala vznik série debat a přednášek na aktuální téma pro kulturní profesionály Střed zájmu, vzdělávacího programu pro kulturní profesionály Akademie IDU a je propagátorkou tématu práce s publikem. Vydala řadu publikací, které jsou zaměřeny na témata související s agendou Evropské komise.

Eva Žáková je od roku 2005 vedoucí Institutu umění a pracuje pro Kancelář Kreativní Evropa – Kultura. Vedla v letech 2011 až 2015 výzkumný projekt Mapování kulturních a kreativních průmyslů v ČR, věnuje se kulturní politice a evropské agendě. Je členkou Expertní hodnotící komise programu ÉTA Technologické agentury ČR. S Magdalenou Müllerovou iniciovala vznik série debat a přednášek na aktuální téma pro kulturní profesionály Střed zájmu a vzdělávacího programu pro kulturní profesionály Akademie IDU. Je autorkou řady vědeckých publikací.


Koupit vstupenku

Typ akce

Workshop

Datum a čas

31. 10. 2019 10:00 - 31. 10. 2019 16:00

Místo

IMPULS Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit, Tomkova 139/22 (zadní vchod Galerie moderního umění)

Vstupné

Vstupenky k dostání na odkazu v textu

Oddělení

Institut umění

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.