Sbíráme data za duben a přinášíme první výsledky

  | ©

Výzkumný tým průzkumu Dopady koronaviru na kulturní sektor přináší první průběžné výsledky za březen a zároveň vyzývá jednotlivce i zástupce kulturních organizací k vyplnění dat za měsíc duben v druhém kole sběru dat v rámci tohoto dlouhodobého průzkumu.

Prosíme o vyplnění dat za duben 2020

Rádi bychom vás vyzvali k vyplnění vašich dat za měsíc duben, a to do příštího pátku 22.5. 2020 (do 24:00).

Jelikož jde o doplňující data za duben, je stávající dotazník pro respondenty, kteří již vyplnili úvodní dotazník, významně kratší.

Dotazník je dostupný zde

Díky této spolupráci budeme schopni zajistit cíl průzkumu – dlouhodobě mapovat dopady koronavirové pandemie na kulturní organizace i jednotlivce tak, aby všechny relevantní instituce, oborové organizace i výzkumníci měli v následujících letech kvalitní podkladové informace mapující nejenom nastalou situaci, ale i její postupný návrat do „normálu“ a bylo tak možné vést odbornou diskuzi na základě faktů.

Stále je možné zapojit se do celého průzkumu

Pokud byste se rádi zapojili do výzkumu a nestihli jste vyplnit data v prvním kole, tedy za měsíc březen, prosím, vyplňte i tento dotazník. Pomůžete nám tak zpřesnit výsledná data. Děkujeme!

První výstupy v souhrnné statistice přibližují především dosavadní vyčíslení dopadů na kulturní organizace.

Výsledky jsou dostupné zde

Data týkající se jednotlivců v těchto dnech zpracováváme a předpokládáme, že vám je v souhrnném přehledu poskytneme v průběhu příštího týdne.

Podrobnosti k průzkumu aktualizujeme na webu IDU

Veškeré detaily k průzkumu včetně informací o ochraně dat apod. aktualizujeme na www.idu.cz/covid, vaše dotazy a připomínky předává výzkumnému týmu koordinátorka Viktorie Schmoranzová (viktorie.schmoranzova@idu.cz).

 

Publikováno

14. 5. 2020

Sdílejte

Sledujte náš facebook

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

#Kulturavkaranténě

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.