Přednáška Tomáše Zudy Komunikace a leadership

  | ©

Zveme vás na přednášku Akademie Institutu umění se zkušeným lektorem Tomášem Zudou na téma Komunikace a leadership, která se koná 9. 10. 2018 od 9.00 hodin.

Ve vedení organizací a týmů se často ocitají lidé, kteří byli výjimeční ve svém oboru a/nebo měli silnou vizi o tom, čím jejich organizace má být. Často ale mají málo zkušeností s vedením jednotlivých podřízených a týmů. V přednášce se zaměříme na základy komunikační teorie tak, jak se vztahuje k vedení lidí. Často se setkávám s tím, že i jen připomenutí axiomů, výchozích faktů, komunikace vede vedoucí k poznání, kde potřebují v komunikaci přidat a kde potřebují získat nové dovednosti. Budeme mluvit o třech hlavních rolích vedoucího, a jak v každé z těchto rolí potřebuje komunikovat jinak. V další části rozvedeme poznatky Charlieho Pellerina a jeho práce o tom, „Jak NASA buduje týmy“. Představíme Pellerinův pohled na komunikaci v týmu a osm kritických chování, které spolupráci a vedení týmů ovlivňují. Tyto základy komunikace potom vztáhneme ke konkrétním situacím ve vedení lidí, jako je delegování (zadávání úkolů), zpětná vazba, rozvoj lidí, motivace a přijímání a výběr zaměstnanců. Podíváme se také na to, jaké možnosti má vedoucí k vlastnímu rozvoji, aniž by musel/a absolvovat různé kursy a výcviky nebo spolupracovat s koučem. V přednášce projdeme několik konkrétních příkladů vedoucích, kteří udělali ve své práci s lidmi výrazný pokrok a jak se jejich výsledky a pocit z práce změnily.

Program dne

9.00 - 9.30          registrace a káva

9.30 - 11.30        přednáška Komunikace a leadership

Účastnický poplatek za přednášku činí 200 Kč (studenti 150 Kč), platba na místě.
Přednáška se koná v prostoru Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, Praha 5.

 

Tomáš Zuda se věnuje rozvoji lidí formou individuálního i týmového koučování a workshopů od konce devadesátých let. Pracuje jako nezávislý konzultant, psycholog a kouč. S Art of change spolupracuje od roku 2014 a v současnosti je jeho hlavním projektem 4-D systems – Jak NASA buduje týmy. Vystudoval systémové inženýrství na VŠE a psychologii na FF UK v Praze. Absolvoval výcvik pro terapeutickou práci se skupinami (SUR, PBSP) i jednotlivce (PBSP) a mezinárodní koučovací výcvik organizovaný Radvanem Bahbouhem. Koučování se věnuje od roku 2007 v rámci rozvojových programů, individuálních zakázek, koučování čistě profesního i životního.

Informace o všech akcích pro veřejnost v rámci Akademie IU 2018 najdete zde.

Typ akce

Přednáška

Datum a čas

9. 10. 2018 9:00 - 9. 10. 2018 11:30

Místo

Impact Hub, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5

Vstupné

200,- Kč / studenti 150,- Kč, platba na místě

Oddělení

Institut umění

Registrace

Registrujte se zde

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

#KulturouzaUkrajinu

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.