Přednáška a diskuze Petra Pouchlého Silnou značku tvoří silný kmen

  | ©

Zveme vás na přednášku a diskuzi Akademie Institutu umění s Petrem Pouchlým. Přednáška a diskuze na téma Silnou značku tvoří silný kmen se koná 25. 9. 2018 od 9.00 hodin.

Branding se posunul od původního značkování krav ke skloňovanému slovu v marketingu a propagaci organizací. Místy se z něj stala spíše nálepka, ukazující světu chytrý koncept kreativní reklamky, překrývající reálnou skutečnost. Někdy z důvodu, že krom Potěmkinovy vesnice by nebylo co ukázat, jindy z prosté lenosti či neschopnosti udělat práci pořádně. Budování značky není práce marketingového oddělení, ale celé organizace. Pojďme se podívat na znaky, které definují naše kmeny. Zvyky, tradice, velké obřady i malé každodenní rituály, nálada v týmech i důvěra ve strategické směřování organizace. Je toho hodně, co se míchá v DNA vaší značky a bez poctivého antropologického náhledu budete jen stavět billboardy v místech, kde by měla stát solidní zeď. Nečekejte instatní rady bez práce, ale připravte se na pohled, který vám umožní přemýšlet o své značce autenticky. A to je ve skutečnosti to, co prodává. Vašim lidem i vašim klientům.

V druhé části budete pracovat v malých skupinkách a společně projdeme analýzou firemní kultury vašich organizací. Budeme se bavit o tom, co Vás charakterizuje, jak se projevuje navenek, kým jste a jak spolu komunikujete. Jaká jsou u Vás psaná i nepsaná pravidla a jak se odrážejí ve vaší značce navenek. Diskuzi v malých skupinách budou facilitovat tři zkušení designéři z Court of Moravia.

Po skončení práce ve skupinách shrne Petr Pouchlý základní stavební prvky značky a hledání odrazu firemní kultury navenek, abyste měli nástroje, jak s poznatky z workshopu pracovat ve vašich organizacích.

Program dne
9.00 - 9.30 registrace a káva
9.30 - 11.00 přednáška Silnou značku tvoří silný kmen
11.00 - 11.30 coffee break
11.30 - 14.00 workshop v menších skupinách
14.00 - 14.30 závěrečné shrnutí


Účastnický poplatek za přednášku činí 200 Kč (studenti 150 Kč), platba na místě.
Přednáška se koná ve Studiu Alta, U Výstaviště 21, Praha 7.
Registrujte se, prosím, ZDE


Petr Pouchlý je uznávaným expertem na téma leadershipu v České republice a business mentor. Kreativec, prezentátor a kapitán svobodné firmy Court of Moravia. Přes 10 let se věnoval projektovému managementu a řízení mezinárodních týmů v rámci skupiny GTS CE. Mnohem déle pak v neziskovém sektoru a v rámci uměleckých platforem. Byl také mentorem strategie a marketingu v programu Nadace Vodafone, ArtBees a vedl workshopy v mnoha dalších. Každý semestr se dělí o pohled na leadership v rámci předmětu na Masarykově univerzitě, dílčí přednášky vede i na několika dalších – státních, soukromých i zahraničních univerzitách.

www.courtofmoravia.com

Informace o všech akcích pro veřejnost v rámci Akademie IU 2018 najdete zde.

Typ akce

Přednáška
Diskuze

Datum a čas

25. 9. 2018 9:00 - 25. 9. 2018 14:30

Místo

Studio Alta, U Výstaviště 21, Praha 7

Vstupné

200,- Kč / studenti 150,- Kč, platba na místě

Oddělení

Institut umění

Registrace

Registrujte se

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

#KulturouzaUkrajinu

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.