Přednáška a diskuze Strategické myšlení a plánování s Irenou Swiecicki

  | ©

Zveme vás na přednášku a diskuzi Akademie Institutu umění na téma Strategické myšlení a plánování, která se koná 22. května od 9.00 do 14.00 (9:00 registrace, 9:30 začátek přednášky).

Pro svoji stabilitu, schopnost rozvíjet umělecké nápady, síťovat se na mezinárodní úrovni potřebují i kulturní organizace strategické plány. Přednáška vás provede různými metodami, jak strategické plány realizovat. Zjistíte, jestli vaše organizace má či nemá strategický plán vytvářet. A když se rozhodnete, že ho vytvořit chcete, budete vědět, jestli ho stavět na analýzách, či spíše na společně sdílných hodnotách v týmu. Zkrátka: jak si dobře stanovit cíle a jak je udržet po více let živé? 

Účastnický poplatek za přednášku činí 200 Kč (studenti 150 Kč), platba na místě.

Přednáška se bude konat v Kasárnách Karlín, Prvního pluku 20/2, Praha 8-Karlín. Registrace ZDE

Irena Swiecicki po absolvování činoherní režie pracovala jako režisérka v Činoherním studiu, v Divadle Komedie, Alfredovi ve dvoře, spoluzakládala NoD, pro který vytvořila divadelní dramaturgii dodnes fungujícího Teatro NoD. S řadou nezávislých tvůrců, jako Halka Třešňáková, Linea Happonen, Krištof Kintera a dalšími fungovala v uměleckém uskupení Jednotka, kde působila jako režisérka a scénáristka. Roku 2003 zcela změnila profesi a od té doby je nezávislou lektorkou, konzultantkou a koučkou. Proškolila více než 17 000 osob z celé ČR i zahraničí. Vytvořila řadu strategických a fundraisingových plánů pro neziskové a příspěvkové organizace, napsala desítky úspěšných projektů (včetně programu Kreativní Evropa). Organizace, pro které vytváří dlouhodobě strategické plány získaly tituly Neziskovka roku (1. a 3. místo). Vede o. p. s. TARA, která s projektem Paramita a další desítkou lektorů školí pracovníky neziskového sektoru. Založila a vede obchod na podporu Tibeťanů v exilu TARA-Tibet.
www.paramita.cz

Informace o všech akcích pro veřejnost v rámci Akademie IU 2018 najdete zde.

Typ akce

Přednáška
Diskuze

Datum a čas

18. 6. 2018 - 18. 5. 2018

Místo

Kasárna Karlín, Prvního pluku 20/2, Praha 8-Karlín

Vstupné

200,- Kč / studenti 150,- Kč, platba na místě

Oddělení

Institut umění

Registrace

Registrace

Kontaktní osoba

  | ©

Anna Vondráčková

Akademie Institutu umění

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Odebírejte náš newsletter

Mějte přehled o všem, co se děje ve světě múzických umění.