Přednáška a workshop Inovace a kreativita

  | ©

Zveme vás na přednášku a workshop Akademie Institutu umění na téma Inovace a kreativita. Přednáška s názvem Jak inovovat. Modely a principy pro tvorbu nových nápadů se koná 22. května, workshop s názvem Inovační sprint. Posílení kreativity v týmech a organizacích - hravě a se skvělými nápady! následuje o den později, 23. května.

Přednáška s názvem Jak inovovat. Modely a principy pro tvorbu nových nápadů se koná 22. května od 14.00 do 16.30 a bude probíhat v angličtině se simultánním tlumočením do češtiny. Účastnický poplatek za přednášku činí 200 Kč (studenti 150 Kč), platba na místě.  Workshop s názvem Inovační sprint. Posílení kreativity v týmech a organizacích - hravě a se skvělými nápady! následuje o den později, 23. května od 9.30 do 16.00 a bude probíhat v angličtině bez tlumočení. Účastnický poplatek za workshop činí 750 Kč, po závazné registraci zašleme fakturu. Přednáška a workshop proběhnou pod vedením Jonase Boutani Wernera a Tyry Willén.

Prosíme, registrujte se na obě akce, kapacita přednášky i workshopu je omezená.

Registrace zde

PŘEDNÁŠKA

Jak inovovat. Modely a principy pro tvorbu nových nápadů

Přednáška nabídne vhled do inovačního procesu a ukáže, jak jeho principy uplatnit v praxi. Na konkrétních příkladech si vysvětlíme, jak je možné metody inovačního procesu využívat pro náš další rozvoj. Přijďte se inspirovat a lépe pochopit inovační proces a jeho jednotlivé kroky. Přednáška nabídne odpověď na otázky: Co jsou inovace? A proč jsou tak důležité? Jak je použít v praxi? Jak zvládnout různé kroky inovačního procesu?

 

WORKSHOP

Inovační sprint. Posílení kreativity v týmech a organizacích - hravě a se skvělými nápady!

Celodenní workshop ukáže hravou formou jednoduchou metodu pro inovace a kreativní myšlení. Získejte teoretický rámec, praktickou zkušenost a poznejte co je to „profesionální kreativita“. Účastníkům představí užitečné principy a konkrétní nástroje, jak posílit kreativitu v týmech a organizacích. Workshop odpoví na otázky: Jaké jsou dobré principy a pravidla práce k posílení kreativity? Jak být kreativní a vytvořit funkční rámec pro inovace a kreativní myšlení? Může být kreativita řízená? Účastníci získají podrobný návod a vědomosti pro hledání, výběr a rozvoj kvalitních inovativních nápadů.

Workshop i přednáška se bude konat v Uměleckoprůmyslovém muzeu (17. listopadu 2/2, Praha 1).

Jonas Boutani Werner je specialista na inovace a leadership, zakladatel švédské poradenské firmy Fantastic Studios, která se věnuje inovacím, transformování organizací a vzdělávání. Jonas vede workshopy již 15 let a v posledních třech letech provedl více než 350 lidí tréninkem „Vedení kreativní spolupráce“. Jonasovou vášní je povzbuzovat lidi ke kreativitě a opravdové spolupráci.

Tyra Willén je konzultant pro inovace a leadership ve společnosti Fantastic Studio. Studovala ve Švýcarsku. V posledních letech mimo jiné vedla workshopy po celé Evropě a v Jižní Africe. Cílem Tyry je poskytovat lidem prostor pro objevování vlastní kreativity a rozvíjet kreativní myšlení.

www.fantasticstudios.com       

 

Typ akce

Workshop
Přednáška

Datum a čas

22. 5. 2018 14:00 - 23. 5. 2018 16:30

Místo

Uměleckoprůmyslové muzeum, 17. listopadu 2, Praha 1

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.