Seminář Time management v kultuře

  | ©

Jaké jsou vhodné metody time managementu vzhledem ke specifikům práce v kultuře? Jak předejít vyhoření? Jak skloubit produktivitu a kreativitu?

Práce v kultuře přináší spoustu výzev. Ať už jste produkční, manažer/ka, umělec/kyně či vaše práce spojuje složku uměleckou i administrativní, potřebujete velkou dávku samostatnosti, sebedisciplíny a sebemotivace. Jak si i při velkém objemu práce najít čas na to, co je pro vás důležité? Jak se dlouhodobě udržet v dobré kondici? A jak zhodnotit práci na dálku? 

Přijďte na seminář Time management v kultuře, kde se společně budeme věnovat nejen vhodným nástrojům pro efektivitu práce v kulturním světě, ale zároveň budeme sdílet dobrou praxi a otevřeme prostor pro řešení konkrétních situací účastnic a účastníků. 

Seminář bude trvat 3 hodiny.

ZAREGISTRUJTE SE ZDE

Lektorka

Jana Bohutínská vystudovala divadelní vědu a estetiku na FF UK. Ve svém profesním životě se pohybuje souběžně v kultuře a podnikání, a to většinu času na volné noze. Kombinuje přitom především profesi novinářky a koučky (poté, co v roce 2012 absolvovala svůj první koučovací výcvik). Koučuje i v prostředí performing arts a pracuje mj. pro Nadační fond pro taneční kariéru.

Případné dotazy rádi zodpovíme na emailu petra.kasparova@czechmobility.info.

FB událost

CzechMobility.Info je českým infopointem poskytující poradenství v oblastech mezinárodní umělecké spolupráce a orientace v českém pracovně-právním prostředí. Jeho cílem je pomoc profesionálům v kultuře s praktickými otázkami jako jsou smlouvy, daně, víza, pojištění, atd. Jádrem projektu je on-line informační portál, činnost infopointu zahrnuje i konzultace a workshopy.

CzechMobility.Info


Seminář je již plně obsazen.
Děkujeme!

Typ akce

Seminář

Datum a čas

21. 6. 2022 15:00

Místo

Malý sál IDU

Vstupné

zdarma

Oddělení

Institut umění

Registrace

registrace

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.