IDU mapuje dopady Mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví na český nezávislý umělecký sektor

  | ©

Institut umění – Divadelní ústav byl na mimořádném jednání zástupců příspěvkových organizací k aktuální situaci týkající se opatření přijatých v souvislosti s výskytem Covid – 19 v ČR, které se uskutečnilo 10. 3. 2020, pověřen ministrem kultury Lubomírem Zaorálkem k zmapování dopadů Mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví na český nezávislý umělecký sektor. Sběr dat dotazníkovým šetřením probíhá do 16. 3. 2020 do 13:00, analýza dat bude začátkem příštího týdne předána ministerstvu.

V souvislosti s dopady Mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví na český nezávislý umělecký sektor IDU připravil krátký dotazník adresovaný představitelům zastřešujících organizací, profesním asociacím apod. Průzkum je zaměřen i na situaci subjektů, individuálních umělců a dalších profesí, kteří nejsou zastřešeni oborovými organizacemi a působí na nezávislé scéně.

Dotazník je dostupný zde https://forms.gle/MeLM73xY5t9117Hc6 a sběr dat bude uzavřen v pondělí 16. 3. 2020 ve 13:00. Prosíme o sdílení na relevantní kontakty.

Při sběru dat IDU spolupracuje s dalšími organizacemi a médii, která provádí vlastní průzkumy, aby eliminoval zdvojování dat.

Kontakt:

Veronika Černohous
Vedoucí oddělení komunikace a marketingu
M +420 775 850 098
E veronika.cernohous@idu.cz
W idu.cz
FB @IDUPraha
IG jsme_IDU

Publikováno

12. 3. 2020

Sdílejte

Sledujte náš facebook

Staňte se dobrovolníkem

Dělejte, co vás baví a získejte při tom zkušenosti.

vše o dobrovolnictví

Přihlaste se k odběru newsletteru IDU

#Kulturavkaranténě

Přihlášením k odběru Newsletteru IDU vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru.