Aktuality

Tři desítky kulturních manažerů z programu Východního partnerství navštíví Českou republiku

Kancelář Kreativní Evropa – Kultura ve spolupráci s Institutem umění – Divadelním ústavem přivítá ve dnech 22.–26. května 2017 kulturní manažery v rámci programu Východního partnerství EU.

28.4.2017 13:13 Více

Zapojte se do projektu Noc divadel 2017

Institut umění – Divadelní ústav otevírá registraci pro Noc divadel 2017. Jubilejní pátý ročník Noci divadel s podtitulem "Forever Young" připadá na 18. listopad 2017.

26.4.2017 16:05 Více

Pozvánka na mezinárodní participační a participativní konferenci OVER THE EDGE / ZA HRANOU

Institut umění – Divadelní ústav srdečně zve na Mezinárodní participační a participativní konferenci OVER THE EDGE / ZA HRANOU, RISK, FEAR AND COURAGE IN (THEATRE) CREATION / RISK, STRACH A ODVAHA V (DIVADELNÍ) TVORBĚ, proběhne 13. – 14. května 2017 v Olomouci.

26.4.2017 15:45 Více

Krátce o IDU

Institut umění – Divadelní ústav (IDU) je moderní informační a vědecká instituce, jejímž hlavním posláním je poskytovat české a zahraniční veřejnosti komplexní služby z oblasti divadla a dílčí služby z dalších oblastí umění (hudba, literatura, tanec a vizuální umění). IDU shromažďuje, zpracovává a zpřístupňuje předměty sbírkového charakteru vztahující se k oblasti divadla, věnuje se vědeckému výzkumu, iniciuje a podílí se na mezi­národ­ních projektech a vydává odbornou literaturu.

 

Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru