Aktuality

Pražské Quadriennale hledá do svého týmu nové kolegy

Institut umění – Divadelní ústav / Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru přijme do svého týmu hlavního managera/ku a managera/ku PR. Nabízíme příležitost podílet se na realizaci 14. ročníku prestižní mezinárodní výstavy, která se koná v červnu 2019 v Praze.

6.12.2016 11:28 Více

Vánoční otevírací doba IDU

Studovny Institutu umění-Divadelního ústavu budou od úterý 27.12.2016 do pátku 30.12.2016 pro veřejnost uzavřeny. Od pondělí 2.1.2017 bude zahájen normální provoz.

30.11.2016 14:35 Více

Vyplňte nám dotazník pro zpracování Analýzy dotačních programů Ministerstva kultury ČR

Vyplňte nám dotazník pro zpracování Analýzy dotačních programů Ministerstva kultury ČR zaměřených na podporu profesionálního umění v oblastech divadlo, tanec a pohybové umění, výtvarné umění, literatura, klasická a alternativní hudba.

24.11.2016 15:33 Více

Krátce o IDU

Institut umění – Divadelní ústav (IDU) je moderní informační a vědecká instituce, jejímž hlavním posláním je poskytovat české a zahraniční veřejnosti komplexní služby z oblasti divadla a dílčí služby z dalších oblastí umění (hudba, literatura, tanec a vizuální umění). IDU shromažďuje, zpracovává a zpřístupňuje předměty sbírkového charakteru vztahující se k oblasti divadla, věnuje se vědeckému výzkumu, iniciuje a podílí se na mezi­národ­ních projektech a vydává odbornou literaturu.

 

Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru