Zjišťujeme bariéry při čerpání podpory z programů EU na kulturu

Kancelář Kreativní Evropa - Kultura zjišťuje bariéry při dosažení podpory z programů EU se zaměřením na kulturní projekty. Zajímá nás Vaše zkušenost nebo třeba i důvody, proč o podporu z EU Vaše instituce nikdy neusilovala. Výsledky výzkumu pomohou lépe potenciální žadatele podporovat a pomáhat jim s překlenutím překážek při podávání žádostí.

Výzkumné šetření je zaměřeno na následující programy: Kreativní Evropa, Horizont 2020, Erasmus+, COSME, Evropa pro občany, Přeshraniční spolupráce, Interreg Central Europe, Interreg DANUBE a Interreg Europe. Všechny tyto programy jsou potenciálním žadatelům z oblasti kulturního prostředí otevřeny a naším cílem je projekty v návaznosti na tyto programy lépe propagovat a pomáhat při dosažení podpory.

Dotazník zahrnuje informace o Vaší instituci/firmě a následně otázky k jednotlivým programům. Tento dotazník je podrobný, ale Vaše instituce bude největší pozornost věnovat především programům, se kterými máte zkušenost. Děkujeme předem, že se délkou nenecháte odradit. Prosíme o vyplnění dotazníku do 25. listopadu 2015.

V případě Vašeho zájmu, prosím, zanechte v dotazníku kontakt na Vaší instituci. V druhé fázi budeme vybrané problémy konzultovat přímo s Vámi a budeme rádi, když se na Vás budeme moci obrátit.

DOTAZNÍK NAJDETE ZDE.

Předem děkujeme za pomoc v tomto projektu, případně za předání této zprávy relevantní osobě.

Kontakt: Kancelář Kreativní Evropa – Kultura, c/o Institut umění – Divadelní ústav, Daniela Zarodňanská, E kultura@kreativnievropa.cz, T 725 784 339 

Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru