Přehled festivalů v dubnu a květnu 2015

7.4. – 9.4. 2015
ŽIŽKOVSKÁ ŠTACE – jaro 2015
Pořadatel:
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
Štítného 5, 130 00 Praha 3
tel.: 222 783 260, fax:222 780 396
http://www.zizkovskedivadlo-jc.cz
e-mail: kancelar@zizkovskedivadlo-jc.cz

ÚTERÝ 7.4.  19:00 Žižkovské divadlo
WILLIAM SHAKESPEARE: DVA PÁNI Z VERONY
Činoherák Ústí nad Labem, režie: Filip Nukols

STŘEDA 8.4.  19:00 Žižkovské divadlo
JAN BALABÁN: ZEPTEJ SE TÁTY
Činoherák Ústí nad Labem, režie: Filip Nukols

ČTVRTEK  9.4.  19:00 Žižkovské divadlo
MARTIN MCDONAGH: KRÁSKA Z LEENANE
Činoherák Ústí nad Labem, režie: Filip Nukols



8.4. – 12.4. 2015
DÍTĚ V DLOUHÉ
Pořadatel:
Divadlo v Dlouhé
Dlouhá 39, 110 00 Praha 1
tel.: 224 826 807, 221 778 611, fax: 224 826 801
http://www.divadlovdlouhe.cz
e-mail: karola@divadlovdlouhe.cz

ÚTERÝ 7. 4.  18:00 Divadlo v Dlouhé
ALENA KASTNEROVÁ – JAN BORNA: O LÍNÉ BABIČCE
Divadlo v Dlouhé Praha, režie: Jan Borna a Miroslav Hanuš
Slavnostní představení k 50. výročí Klubu mladých diváků
 
STŘEDA 8. 4.
10:00 Divadlo v Dlouhé
MICHAL SOPUCH: ONDRÁŠ A JURÁŠ
Divadlo Polárka Brno, režie: Michal Sopuch
19:00 Divadlo v Dlouhé
VLASTIMIL PEŠKA: BEATLES ANEB ŽLUTÁ PONORKA
Divadlo Radost Brno, režie: Vlastimil Peška

ČTVRTEK 9. 4.
10:00 Divadlo v Dlouhé
JAN DRDA: DALSKABÁTY, HŘÍŠNÁ VES
Jihočeské divadlo České Budějovice, režie: Petr Hašek
19:00 Divadlo v Dlouhé
AGATHA CHRISTIE: VRAŽDA NA NILU
Městské divadlo Kladno, režie: Marián Amsler

PÁTEK 10. 4.
10:00 Divadlo v Dlouhé
ASTRID LINDGRENOVÁ: RONJA, DCERA LOUPEŽNÍKA
Činoherák Ústí nad Labem, režie Jan Plouhar
19:00 Divadlo v Dlouhé - forbína
JAN ÁMOS KOMENSKÝ – VÍTĚZSLAV MARČÍK: LABYRINT SVĚTA
Divadlo Víti Marčíka, režie: Vítězslav Marčík  

SOBOTA 11. 4.  15:00 Divadlo v Dlouhé
DAGMAR SPANLANGOVÁ – PAVEL SÝKORA – PAVEL VAŠÍČEK: POHÁDKY OVČÍ BABIČKY
Divadlo Alfa Plzeň, režie: Tomáš Dvořák

NEDĚLE 12. 4.  17:00 Divadlo v Dlouhé
VÍT PEŘINA: TŘETÍ GONG ANEB LOUTKY HRAJÍ DIVADLO
Naivní divadlo Liberec, režie: Tomáš Dvořák



8.4. – 29.4.2015
DALŠÍ BŘEHY
Pořadatel:
Magistrát města Opavy
Horní náměstí 69, 746 26 Opava
tel: 553 756 306, mobil: 604 229 363
http:// www.opava-city.cz/dalsibrehy
e-mail: petr.rotrekl@opava-city.cz

Divadelní část programu:

NEDĚLE  5. 4.  19:00 Slezské divadlo
JAN MIKULÁŠEK – DORA VICENÍKOVÁ: POŽITKÁŘI
Divadlo Na zábradlí Praha, režie: Jan Mikulášek

SOBOTA 11. 4.  19:00 Slezské divadlo
DAVID DRÁBEK: JEDLÍCI ČOKOLÁDY
Klicperovo divadlo Hradec Králové, režie: David Drábek
 
STŘEDA 15.4.  19:30 Loutkové divadlo
JACK LONDON: TULÁK PO HVĚZDÁCH
Alfred Strejček a Štěpán Rak
 
PÁTEK 17.4.  19:00 Kostel sv. Václava
VANDA HYBNEROVÁ – LUCIA KAŠIAROVÁ: ANGEL-Y
ALT@RT o.s. Praha

SOBOTA  18.4.  18:00 Zahrada u kostela sv. Václava
CHÁRONOVI BLÁZNI
Divadlo 100 opic Praha

NEDĚLE  19.4. 18:00 Klub Art
Z DENÍKU HRABĚNKY M.
Musica Judaika Praha, režie: Olga Strusková

STŘEDA  29.4. 19:00 Slezské divadlo
SERGEJ PROKOFJEV: ROMEO A JULIE
Moravské divadlo Olomouc, režie: Robert Balogh



9.4. – 12.4. 2015
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2015
Pořadatel:
Tanec Praha o.s.
Jirsíkova 4, 186 00 Praha 8
tel.: 224 817 886, 224 813 899, fax: 222 319 576
www.tanecniplatforma.cz, e-mail: office@tanecpraha.cz
a Divadlo Ponec
Husitská 24a/ 899, 130 00 Praha 3
tel./fax.:222 721 531
www.divadloponec.cz, e-mail: divadlo@divadloponec.cz

ČTVRTEK  9.4.
19:00 Experimentální prostor NoD
MOVE ON
NANOHACH / Veronika Švábová
20:00 Divadlo Ponec
ANIMAL EXITUS
Spitfire Company

PÁTEK  10.4.
17:00
Studio ALTA
IMAGO
Lucia Kašiarová
20:00 Divadlo Ponec
GLOBE
Jiří Bartovanec

SOBOTA 11.4.
15:00
Studio ALTA
SUPERNATURALS
ME-SA / Martina Hajdyla Lacová & Stano Dobák
17:00 Alfred ve dvoře
GUNDR
Wariot Ideal
20:00 Divadlo Archa
PHRASING THE PAIN
420PEOPLE / Ann Van den Broek
21:00 Divadlo Ponec
COLLECTIVE LOSS OF MEMORY
DOT504 / Jozef Fruček a Linda Kapetanea (RootLessRoot)

NEDĚLE 12.4.
15:00
Divadlo Ponec
DIPTYCH
NANOHACH / Michal Záhora
17:00 Experimentální prostor NoD
PROCES
Dora Sulženko Hoštová, Jan Čtvrtník & NoD
20:00 Divadlo Ponec
JIŘÍ HAVELKA: KOREKCE
VerTeDance / Clarinet Factory



14.4. – 18.4. 2015
SETKÁNÍ - ENCOUNTER
Pořadatel:
JAMU Brno
Mozartova 1, 662 15 Brno
tel.: 542 210 136
http://www.encounter.cz
e-mail: info@encounter.cz

Podrobný program nebyl v době uzávěrky k dispozici.

Zúčastněné školy:
Divadelní fakulta Akademie múzických umění v Praze
Divadelná fakulta Vysokej školy múzických umení v Bratislave
The Aleksander Zelwerowicz National Academy of Dramatic Art in Warsaw
The Polish National Film, Television and Theatre School, Lodž
University of Theatre and Film Arts, Budapešť
The Shota Rustaveli Theatre and Film Georgia State University, Tbilisi
Saint-Petersburg State Theatre Arts Academy, Petrohrad
Lithuanian Academy of Music and Theatre, Vilnius
University of Music and Performing Arts, Institute of Drama, Graz
Bayerische Theaterakademie August Everding, Mnichov
The Dimitri Theater School for Physical Theatre, Verscio
Royal Conservatoire of Scotland, Glasgow

V rámci hlavního programu se představí inscenace:
Česká republika, Praha
EREKCE SRDCE

Slovenská republika, Bratislava
JAMES SAUNDERS: MLUV SE MNOU

Polsko, Varšava
HANS CHRISTIAN ANDERSEN MALÁ MOŘSKÁ VÍLA - SVATBA

Polsko, Lodž
MARIUS VON MAYENBURG: KÁMEN

Maďarsko, Budapešť
WILLIAM SHAKESPEARE: HAMLET

Gruzie, Tbilisi
ANTON PAVLOVIČ ČECHOV: TŘI SESTRY

Rusko, Petrohrad
MARIUS VON MAYENBURG: STUDENÉ DÍTĚ

Litva, Vilnius
AUGUST STRINDBERG, EUGENE IONESCO: DREAMSPELL

Rakousko, Graz
WILLIAM SHAKESPEARE: ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY

Německo, Mnichov
CESTA ZA ŠTĚSTÍM

Švýcarsko, Verscio
BALÁZS VÁRNAI: KNIHA UKRADENÝCH TVÁŘÍ

Skotsko, Glasgow
MICHAEL COLLINS: MANNING



24.4. – 25.4. 2015
KOPŘIVA 2015
Pořadatel:
Katolická beseda v Kopřivnici
Štramberská 378, 742 21 Kopřivnice
tel.: 733 676 672
http://www.koprivafest.cz
e-mail: cachnin@seznam.cz

Program nebyl v době uzávěrky k dispozici.



24.4. – 26.4. 2015
XX. OTEVŘENO
Pořadatel:
NIPOS – ARTAMA
Blanická 4, P.O.BOX 12, 120 21 Praha 2
tel.: 221 507 974, 222 507 955
e-mail: novotna@nipos-mk.cz
a
ECPN Brno
KDN, Vodova 35, 612 00 Brno
tel.: 541 212 401, fax: 541 211 389
http://www.ecpn.cz/, e-mail: ecpn@ecpn.cz

Profesionální část programu:

ČTVRTEK 23. 4.  19:00 Městské divadlo Kolín
BOLEK POLÍVKA: „DNA“
Divadlo Bolka Polívky Brno, režie: Bolek Polívka



28.4. – 30.4. 2015
Mezinárodní týdny tance
Pořadatel: TCP - konzervatoř o.p.s., Pod Žvahovem 463
tel.:220 611 980; Fax 220 610 306
http://www.tanecnicentrum.cz
e-mail tcp@tanecnicentrum.cz

Program nebyl v době uzávěrky k dispozici.



8.5. – 17.5. 2015
DIVADELNÍ FLORA
Pořadatel: DIVADLO KONVIKT, o.s.
Wurmova, 7779 00 Olomouc
tel.: 776 736 263
http://www.divadelniflora.cz
e-mail: neru@email.cz

PÁTEK 8.5.
14:30 Divadlo na cucky
TISÍC A JEDNA OLOMOUC
Divadlo na cucky & KOMA Bázis Budapešť
19:00 Moravské divadlo
Jane Austenová: EMMA
Moravské divadlo Olomouc, režie: Šimon Dominik
20:00 Konvikt / Divadlo K3
Nebeský – Trmíková – Prachař & 420PEOPLE: PEKLO – Dantovské variace
Experimentální prostor NoD, režie: Jan Nebeský
21:30 Konvikt / šapitó
DJ Vercingetorix

SOBOTA 9.5.
10:00 Konvikt / parkán & šapitó
VINTAGE.MARKET – Flora special
11:00 Wurmova 7 / Freskový sál
WORKSHOP s Natašou Novotnou (420PEOPLE)
13:00 Konvikt / parkán
STREET SHOW
Cirkus LeVitare
14:30 S-Cube
Jiří Havelka: POSLEDNÍ TRIK GEORGESE MÉLIÈSE
Divadlo Drak Hradec Králové, režie: Jiří Havelka
16:30 Konvikt / Divadlo K3
Nebeský – Trmíková – Prachař & 420PEOPLE: PEKLO – Dantovské variace
Experimentální prostor NoD, režie: Jan Nebeský
19:00 Moravské divadlo
Gerhart Hauptmann: POTKANI
Divadlo Andreja Bagara Nitra, režie: Roman Polák.
22:00 Konvikt / šapitó
THEATREMATCH
Zábavná interaktivní hra o festivalové ceny.
23:30 Konvikt / šapitó
DJ ZLATOMIL

NEDĚLE 10. 5.
11:00 Konvikt / šapitó
PUTOVÁNÍ aneb Voda hučí, vitr fučí, země mlčí, oheň praská – klíč je láska
Divadlo MY Olomouc
KDE SE STALA CHYBA?
Spolu Olomouc
14:30 S-Cube
DANIIL CHARMS: BÁBY
Divadlo Na zábradlí Praha, režie: Anna Petrželková
17:30 Moravské divadlo
A. N. OSTROVSKIJ: LES
Slovenské komorné divadlo Martin, režie: Lukáš Brutovský
21:00 S-Cube
DANIIL CHARMS: BÁBY
Divadlo Na zábradlí Praha, režie: Anna Petrželková

PONDĚLÍ 11.5.
17:00 S-Cube
JIŘÍ HAVELKA: ŠÍLENSTVÍ
Divadlo Na zábradlí Praha, režie: Jiří Havelka
19:30 Moravské divadlo
EUGEN GINDL: KARPATSKÝ THRILLER
Slovenské národné divadlo Bratislava, režie: Roman Polák
21:45 Jazz Tibet Club
FLOEX & BAND
22:15 Ostružnická 4 
PÍSNIČKA O KUDLE
Masakr Elsinor
23:30 Klub Vertigo
DJs Flora

ÚTERÝ 12.5.
16:00 S-Cube
JAN MIKULÁŠEK – DORA VICENÍKOVÁ: POŽITKÁŘI
Divadlo Na zábradlí Praha, režie: Jan Mikulášek
18:30 Moravské divadlo
HENRIK IBSEN: ROSMERSHOLM
Divadlo Aréna Bratislava, režie: Rastislav Ballek
21:00S-Cube
JAN MIKULÁŠEK – DORA VICENÍKOVÁ: POŽITKÁŘI
Divadlo Na zábradlí Praha, režie: Jan Mikulášek
21:15 Konvikt / Divadlo K3
MAGDALENA REITER: PARS PRO WITKACY
Anton Podbevšek Teater Novo mesto
22:15 Konvikt / šapitó
KAPELA TVOJÍ BABIČKY
Kraft Punk project - koncert
22:45 Ostružnická 4 
PÍSNIČKA O KUDLE
Masakr Elsinor

STŘEDA 13. 5.
15:00 Konvikt / Divadlo K3
MAGDALENA REITER: PARS PRO WITKACY
Anton Podbevšek Teater Novo mesto
17:00 S-Cube
ALBERT CAMUS: CIZINEC
Divadlo Na zábradlí Praha, režie: Jan Mikulášek
19:00 Divadlo na cucky
M. GOURDAIN – F. GOLFIER – Z. REŽNÁ: UN
work in progress prezentace česko-francouzského tvůrčího kolektivu
20:30 S-Cube
ALBERT CAMUS: CIZINEC
Divadlo Na zábradlí Praha, režie: Jan Mikulášek
22:15 Konvikt / šapitó /
NA ZÁBRADLÍ
debata s inscenátory a herci Divadla Na zábradlí

ČTVRTEK 14. 5.
17:00 Konvikt / Divadlo K3
JIŘÍ HAVELKA: REGULACE INTIMITY
Divadlo 11:55, režie: Jiří Havelka
19:30 Divadlo na cucky  
THOMAS BERNHARD: RITTER, DENE, VOSS
Divadlo na cucky, režie: Petr Nerušil
20:30 Konvikt / Divadlo K3
JIŘÍ HAVELKA: REGULACE INTIMITY
Divadlo 11:55, režie: Jiří Havelka
22:00 Konvikt / šapitó
DJ Frodo Pytlík

PÁTEK 15.5.
17:00 Konvikt / Divadlo K3
MAREK PIAČEK: 2’16” A PŮL – VESMÍRNÁ ODYSEA
koncert
19:00 Divadlo na cucky
SOFOKLÉS: ANTIGONA
Divadlo na cucky, režie: Jan Žůrek
21:15 Konvikt / parkán
ANIMAL EXITUS
Spitfire Company, režie: Petr Boháč
22:30 Konvikt / šapitó
DJ SESTRA

SOBOTA 16. 5.
14:00 Divadlo na cucky
POHÁDKA NA CUCKY
Divadlo na cucky
17:00 S-Cube
MIŘENKA ČECHOVÁ: SNIPER’S LAKE
Spitfire Company
19:30 Konvikt / atrium
CLAUDIO MONTEVERDI: ORFEUS
Ensemble Damian, režie: Tomáš Hanzlík
21:15 Konvikt / parkán
ANIMAL EXITUS
Spitfire Company, režie: Petr Boháč
22:30 Konvikt / šapitó
DJ RENÉ

NEDĚLE 17. 5.
10:00 Wurmova 7 / Freskový sál
WORKSHOP
s Miřenkou Čechovou (Spitfire Company)
13:30 Divadlo na cucky / Wurmova 7 
SPITFIRE COMPANY
debata se členy skupiny Spitfire Company
16:30 S-Cube
MILAN TOMÁŠIK: HUNTING SEASON
mezinárodní taneční projekt
19:00 Moravské divadlo
JIŘÍ HAVELKA: KOREKCE
VerTeDance
21:00 Konvikt / šapitó
KREVETY Á LA INDIGO
Spitfire Company, režie: Miřenka Čechová
22:00 Konvikt / šapitó
Bunny Klub



12.5. – 16.5. 2015
FESTIVAL SETKÁNÍ 2015 STRETNUTIE
Pořadatel:
Městské divadlo Zlín
Tř. T. Bati 4091/32, 761 87 Zlín
tel.: 577 636 349, fax: 577 636 300
http://www.divadlo.zlin.cz
e-mail: divadlo@divadlo.zlin.cz

ÚTERÝ 12. 5.
18:00 Velký sál
HENRICH LEŠKO - MAREK MAĎARIČ: PREKLIATY BÁSNÍK
Divadlo JGT Zvolen, režie: Martin Kákoš
21:15 šapitó
PETER LIPA, FEAT, MILAN LASICA
Koncert
23:00 Dílna
JAM SESSION

STŘEDA 13. 5.
10:00 Malá scéna
JIŘÍ HAVELKA: REGULACE INTIMITY
Divadlo 11:55, režie: Jiří Havelka
10:00 Velká scéna
ANDREJ KALINKA – IVAN MARTINKA: EPOS
Bábkové divadlo Žilina, režie: Andrej Kalinka, Ivan Martinka
18:00 Studio Z
JIŘÍ HAVELKA: KOREKCE
VerTeDance
19:40  Malá scéna
JIŘÍ HAVELKA: KAKADU
Dejvické divadlo, režie: Jiří Havelka
21:30 parkoviště
PLOVÁRNA
(Bra)tři v tricku

ČTVRTEK 14. 5.
10:00 Velký sál
HUGO VAVREČKA – PETER PAVLAC: AGENT FRANTIŠEK VE SLUŽBÁCH SHERLOCKA HOLMESE
Městské divadlo Zlín, režie: Patrik Lančarič
16:00 Studio Z
RÓBERT MANKOVECKÝ – DODO GOMBÁR: WWW.NARODNYCINTORIN.SK, 2. DÍL
Komorné divadlo Martin, režie: Dodo Gombár
18:30 Velký sál
DODO GOMBÁR: BAŤA TOMÁŠ, ŽIVÝ
Městské divadlo Zlín, režie: Dodo Gombár
22:00 Studio Z
IVAN MARTIN JIROUS – FRANTIŠKA JIROUSOVÁ: MAGOR
CED - Divadlo u stolu, režie. Ivo Krobot

PÁTEK  15. 5.
10:00 Velký sál
JIŘÍ JELÍNEK: CESTA DO PRAVĚKU
Městské divadlo Zlín, režie: Jiří Jelínek
16:00 Studio Z
ZDENĚK ZAPLETAL: DEVĚT MĚSÍCŮ
Městské divadlo Zlín, režie: Robert Sedláček
19:00 Velký sál
BOŽENA SLANČÍKOVÁ-TIMRAVA – DANIEL MAJLING: BÁL
Slovenské národné divadlo, režie: Michal Vajdička

SOBOTA 16. 5.
10:00 šapito, parkoviště
FESTIVALOVÝ PIKNIK PRO CELOU RODINU
pouliční produkce, dílny, koncerty
14:00 Dílna
KLEVETIVÁ SOBOTA
Diskuse
16:00 Studio Z
ARNOŠT GOLDFLAM: DOMA U HITLEROVCOV: HISTORKY Z KUCHYNE
Štátné divadlo Košice, režie: Hana Mikolášková
19:00 Velký sál
MILAN LASICA: LISTY EMILOVI
Štúdio L+S, režie: Juraj Nvota
21:30 šapito
ZÁVĚREČNÝ FESTIVALOVÝ VEČÍREK



12.5. - 3.6. 2015
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL PRAŽSKÉ JARO
Pořadatel:
Pražské jaro, o.p.s., Hellichova 18, 118 00 Praha 1
tel.: 257312547, 257311921, 257310414, fax: 257313725
http://www.prazskejaro.cz
e.mail: info@festival.cz

Divadelní část programu:

ČTVRTEK  14.5.  19:00 Národní divadlo
LEOŠ JANÁČEK: Z MRTVÉHO DOMU
Národní divadlo - opera, režie: Daniel Špinar

NEDĚLE  17.5.  20:00 Státní opera
RICHARD STRESS: SALOME
Národní divadlo – opera, režie: Mariusz Treliński

ÚTERÝ  19.5.  19:00 Národní divadlo
ĽUBICA ČEKOVSKÁ: DORIAN GRAY
Slovenské národné divadlo - opera, režie: Nicola Raab

SOBOTA  23.5.  19:00 Národní divadlo
JAN KLUSÁK: FILOKTÉTÉS
Národní divadlo moravskoslezské - opera, režie: Jiří Nekvasil



22.5. – 30.5. 2015
PRAGUE FRINGE FESTIVAL
Pořadatel:
Fringe Festival Praha
Lumírova 27, 128 00 Praha 2
tel.: 224 936 183
http://www.fringe.cz
e-mail: steve@fringe.cz

Program nebyl v době uzávěrky k dispozici.


22.5. – 19.6. 2015
SLOVENSKÉ DIVADLO V PRAZE
Pořadatel:
Divadlo Bez zábradlí
Jungmannova 31, 110 00 Praha 1
tel.: 224 946 436, fax: 224 947 035
http://www.bezzabradli.cz
e-mail: dbz@bezzabradli.cz

Květnová část programu:

PÁTEK  22.5. 19:00 Divadlo Bez zábradlí -  palác Adria
SLAWOMIR MROŻEK: LÁSKA NA KRYME
Divadlo Astorka Korzo´90, režie: Marián Amsler

NEDĚLE 31.5. 19:00 Divadlo Bez zábradlí -  palác Adria
JANUSZ GŁOWACKI: ANTIGONA V NEW YORKU
Slovenské národné divadlo Bratislava, režie: Emil Horváth



25.5. – 25.6. 2015
TANEC PRAHA 2015
Pořadatel:
Tanec Praha o.s.
Jirsíkova 4, 186 00 Praha 8
tel.: 224 817 886, 224 813 899, fax: 222 319 576
http:// www.tanecpraha.cz
e-mail: office@tanecpraha.cz

Květnová část programu – TANEC DĚTEM:
ÚTERÝ 26. 5.
9:00 Divadlo Ponec
Dopolední dílny ZŠ Prahy 3
18:00 Divadlo Ponec
Veřejná prezentace dílen ZŠ Prahy 3

STŘEDA 27. 5.
9:00 Divadlo Ponec
Dopolední dílny ZŠ Prahy 3
18:00 Divadlo Ponec
Veřejná prezentace dílen ZŠ Prahy 3

ČTVRTEK 28. 5.
9:00+11:00 Divadlo Ponec
MIRKA ELIÁŠOVÁ: SVĚT Z PAPÍRU
Divadlo Ponec
15:30 Divadlo Ponec
Dětské studio divadla Ponec – otevřená hodina
17:00 ZŠ Barrandov
Veřejná prezentace ZŠ Barrandov
 
PÁTEK 29. 5.
9:00 Divadlo Ponec
Dílny projektu Kreativní partnerství / Tanec
B.Látalová, J.Novorytová
14:00 Divadlo Ponec
Dílny projektu Kreativní partnerství / Divadlo
18:00 Divadlo Ponec
Veřejná prezentace dílen projektu Kreativní partnerství
19:00 Divadlo Ponec
Veřejná diskuse "Kreativní vzdělávání do škol"

SOBOTA 30. 5.18:00 Divadlo Ponec
Vystoupení souborů z celostátní přehlídky dětských skupin scénického tance Kutná Hora 2014 



Přílohy

 

Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru