Objednávka časopisů

Vzhledem k tomu, že knihovna DÚ přesunula svůj fond periodik (fond se signaturou H nebo HA) do depozitáře, je třeba si starší ročníky časopisů objednávat nejméně se 4 hodinovým předstihem (u vyššího počtu svazků a v případě objednávání online až na následující výpůjční den). Objednávku lze kromě vyplnění tohoto formuláře uskutečnit též osobně, telefonicky nebo emailem na kterémkoli pracovišti knihovny.

Nemění se režim půjčování časopisů uložených ve studovně periodik v 1. patře - tj. svázané ročníky v katalogu označené "přír. B" a jednotlivá čísla časopisů aktuálního roku – ty jsou stále k dispozici přímo na místě a není je nutné dopředu objednávat.

Online formuláře Objednávka časopisů vyplňte zde.

Pro každý titul vyplňte prosím zvláštní objednávku.

REVIZE
Objednávání časopisů z depozitáře je během revize od 1. 7 do 31. 10. přerušeno. K dispozici budou pouze časopisy umístěné ve studovně
v 1. patře (jednotlivá čísla aktuálního roku, starší svázané ročníky označené přír.B), a to bez předchozího objednání. Dostupnost konkrétního titulu a čísla je možné ověřit v online katalogu (v tabulce v přehledu svázaných ročníků je uvedeno v lokaci přír.B), případně e-mailem nebo telefonicky.

 

Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru