Evropa pro festivaly, festivaly pro Evropu – podávání žádostí o získání evropské festivalové značky bylo prodlouženo do 15. prosince 2014

Platforma EFFE – Evropa pro festivaly, festivaly pro Evropu by ráda poděkovala všem festivalům, které se doposud přihlásily o získání festivalové značky EFFE, ocenění vybraného festivalu s inovativním zaměřením.

Těší nás číst všechny nápady na zapojení vašeho festivalu do lokální komunity a získání evropského a globálního přesahu. Registrovalo se pře 2500 festivalů z celé Evropy. Kvůli nedávnému vstupu několika zemí do projektu, zvýšení zájmu o získání festivalové značky EFFE na poslední chvíli a následnému přetížení serveru, jsme se rozhodli prodloužit lhůtu pro podání žádostí do 15. prosince 2014.

Festivaly z celé Evropy od velkých po malé, od západu po východ, od hudebních po digitální umění se již přihlásily, přesto chceme dát příležitost více festivalům napříč Evropou se připojit.

Žádost je jednoduchá a snadná. V prvním kroku vyplňujete základní informace o festivalu. Ve druhém ukazujete, jak naplňujete základní hodnoty platformy EFFE:  popisujete, jak váš festival přispívá k rozvoji umění, jak zapojuje komunitu a jak se angažuje na evropských a mezinárodních scénách.

Doufáme, že tento extra čas dá mnoha evropským festivalům šanci účastnit se soutěže o festivalovou značku EFFE. Nezapomeňte, že všichni žadatelé budou zahrnuti do interaktivního festivalového průvodce, který festivalům umožní získat přístup k nespočtu novým a různorodým divákům vně i mimo Evropu.

Těšíme se na Vaše žádosti, takže pokud jste tak již neučinili, přihlaste se nyní! 

Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru